Chcete být originální? Už Vás nebaví nosit nudné bílé roušky anebo roušky ušité z látky, která byla zrovna při ruce?

Buďte originální !!!

Můžete také třeba překvapit své známé, nebo kamarády opravdu originálním dárkem.

A pokud si nevyberete z naší bohaté nabídky, která se stále rozšiřuje, můžete mít svůj vlastní design. Stačí, když nám mobilem kvalitně vyfotíte něco, třeba látku své oblíbené košile, kravaty, vzor legín, fasádu svého domu a pošlete. Případně můžete vyfotit svůj obličej, tetování, či xichtík Vašeho pejska, kočičky anebo třeba i oblíbeného plyšového medvídka a budete si rázem velmi podobní… Fantazii se meze nekladou, jsme jen omezeni zákony této země.

Roušku expedujeme v originálním pytlíku Oritex MP! To aby se Vám odložená rouška netoulala někde po kapsách a zbytečně se neušpinila. Po skončení rouškového šílenství, Vám může posloužit jako pytlík třeba na kuličky.

Roušky jsou ušité kombinací dvou látek. Vnitřní strana je z antibakteriální bavlny s částečkami stříbra a venkovní strana je jemná látka PES s termosublimačním potiskem. Roušky vyrábíme ve spolupráci s firmou MEGAPRESS spol. s.r.o Na rozdíl od jiných roušek, mají naše výrobky jednak gumičky za uši, ale také šňůrku, kterou si jednou uvážete a pak ji přetáhnete přes hlavu a při sundání ji můžete nosit jen kolem krku. Přes hlavu to jde jen přetáhnout a nemusíte šňůrku stále rozvazovat. Chystá se prý opatření, že roušky už nebudeme nosit stále, ale jen když někoho potkáme. Myslíme si, že toto velmi uvítáte. Také budete rádi, že máte stylový obal.

Bavlna s nanočásticemi stříbra:

Na výrobu vnitřní vrstvy je použita speciální bavlna s aplikovanými nanočásticemi stříbra, které zabraňují růstu škodlivých bakterií bez poškození prospěšných přírodních bakterií kožní flóry (otestované nezávislým institutem ITV v Denkendorf za pomoci cytotoxického testu s fibroblasty).

V látce jsou tyto částice stříbra neviditelné.

Vlastnosti bavlny:

antibakteriální

antimykotická

antiseptická

antialergická

odolná vůči chemickému čištění

Bakterie jsou kontrolovány přes nanočástice stříbra bezprostředně na povrchu textilie, ty zabraňují přenosu bakterií trojitým mechanismem:

1. Blokují enzymy trasportující kyslík pro přenos bakterií

2. Inaktivují bakteriální proteiny obsahující síru

3. Blokují buněčné membrány

Bakterie se nemohou najednou přizpůsobit všem třem mechanismům působení a nevědí vyvinout odolnost vůči stříbru.